My Community
Duyurular: Gimp derslerinden öğrendiğiniz çalışmaları formumuzda yayınlayalım.

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ocak 23, 2017, 11:38:50 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Çıtayı Yükseltmek Adına  (Okunma Sayısı 2354 defa)
kral
Ziyaretçi
« : Temmuz 02, 2012, 02:05:29 ÖS »

Bir önerim var GimpTR ailesine.Site yöneticileri,site sakinleri bir konu açılsa ve bu konu hakkında herkes elinden geldiğince çalışma paylaşsa.Ayrıca konunun olduğu kısma bir yönlendirici ders de konabilir,bir ders linki paylaşılabilir bu platformda.çalışmaların çok nitelikli,profesyonelce olması şart değil.Biri ön ayak olup bu işe girişirse ben de elimden geleni yaparım.Vakit buldukça yardımcı olurum.Söyleyeceklerim bu kadar.Teşekkürler
kral
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Temmuz 03, 2012, 02:55:15 ÖS »

Konuyu biraz daha ayrıntılı izah edeyim şöyle ki:
Örneğin;Konu:barış.Herkes barışla alakalı bir afiş tarzı çalışma yapsa.Afiş konusunda bilgili bir arakdaş da bir ders hazırlasa ya da başka bir yerden bulunup paylaşılsa.Herkes yorumunu yazsa,bilgiler paylaşılsa bir sinerji oluşsa üyeler arasında.Hem böyle yapğınca tek bir konu üzerine yoğunlaşmış oluruz.Basit bir senaryo üzerinden hareket edersek belli bir hedefte ilerleriz.O konu biter başkasına geçeriz,o da biter diğerine...Tabi duruma göre katılım ne kadar çok olursa konunun ömrü de o kadar uzun olur.Yanlış anlaşılmasın benim sözlerim ben sadece bir fikir ortaya attım acemi bir kullanıcı olarak.Teşekkürler.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
echo