My Community
Duyurular: Gimp derslerinden öğrendiğiniz çalışmaları formumuzda yayınlayalım.

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ocak 23, 2017, 11:53:02 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FAcebook  (Okunma Sayısı 2641 defa)
maho75
Sr. Member

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 21, 2011, 07:25:00 ÖS »

Gimptr olarak face bookta grubumuz varmı bilmiyorum ama yapılan çalışmalar oaradan daha güncel olarak yayımlanıp yorumlanabilinir bence

LÜTFEN GÖRÜNTÜLEDİĞİNİZ ÇASLIŞMALARA EN AZ 1 YORUM YAPIN...EMEGE SAYGI!!!!!!!!
sibernetikçi
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Eylül 23, 2011, 02:22:42 ÖS »

facebook hayatımızın her dakikasını her saniyesini işgal etmiş durumda.Bari gimp ve gimptr bize kalsın.Lütfen sosyal medyanın oyuncağı omasın gimp.Benim düşüncem bu.Buradan gimptr yönetcilerine sesleniyorum.Facebook yerine gimptr'de vakit geçirmek daha iyi değil mi?
maho75
Sr. Member

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 23, 2011, 10:10:24 ÖS »

Hocam sosyal media yı kullanmayanlar asıl geri kalmış Gimptr olarak her türlü alanda sesimizi duyura bilmek lazım gerek tiwiter da gerek face book ta gerek diger sosyal paylasım sitelerinde yogun olarak çalışmalıyızki kullanıcı sayısı artsın   Yahudileri hiç sevmem ancak bir yahudi 5 tl si varsa 4 tlsini reklama 1 tl sini ise malına sermaye olarak yaparmış diye duydum bizde müslüman olarak İlmin iyi yönlerini fizanda olsada alırızz...

maho75
Sr. Member

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Eylül 23, 2011, 10:12:06 ÖS »

Hem face book a taşınsın demiyorum tamamen yapılan yorumlar vs Facebook un tabanında duyurulsun  işte yeni dersimiz yayınlandı  maho75 in yeni çalışması için tıkla fln filan gibi şeyler olsun diye söyledim ama yanlıpş anlaşıldım herhalder

maydin95
Sr. Member

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Eylül 24, 2011, 08:55:04 ÖÖ »

Facebook sayfasını yönetecek biri olmalı. Hem de içeriği düzgün bir şekilde paylaşmalı. Ne olduğu belirsiz sayfaları kimse sevmiyor. Ayrıca her zaman takip edebilecek biri olmalı.

There is a no in every job.
METAL GUY
Newbie
*

Alexander Rybak

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 26, 2011, 08:16:47 ÖS »

Tatilde olsaydık ben sık sık açarım bilgisayarı ancak biliyorsunuz dersler beni yoruyor!

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
echo