My Community
Duyurular: Makalelerinizi gönderin isminizle yayınlayalım.

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ocak 22, 2017, 06:57:13 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Cisse photoshop imzası  (Okunma Sayısı 2035 defa)
maho75
Sr. Member

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 15, 2011, 12:50:39 ÖÖ »

arkadaşlar böyle birşey ortaya cıkara bilirmiyiz  arammıda hem photoshop hemde gimp bilen arkadaşlar vardır. bi yardım etsinler su cisse nin etrfındaki ışıklı ışıklı şeyleri ansıl yapcaz biraz bahsederseniz iyi olur .Şimdiden sagolun

ADMİN konu yanlışyerde biliyorum ama genelde bu siteye giren bu raya bakıyor bunuda öğrenmek lazım Kahkaha lütfen soru cevaplanmadan taşıma Lütfen dedim bak:D

LÜTFEN GÖRÜNTÜLEDİĞİNİZ ÇASLIŞMALARA EN AZ 1 YORUM YAPIN...EMEGE SAYGI!!!!!!!!
sibernetikçi
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Eylül 15, 2011, 12:51:07 ÖS »

Bu ışık efekti ve partiküller muhtemelen hazır resim.Direkt kopyala yapıştır>Softlight>gaussian blur>radial blur ayarlarıyla oyan tamam.Tabi katmanları da unutmayalım.
Eğer hazır değilse tahminime göre önce supernova vaya bunun gibi bir ışık efekti oluşturup ardından parçacıklar,noktalar yerleştirmek işe yarayabilir.Motin blur farklı bir güzellik katacaktır.Sanki radial blur zoom ayarıyla da oynanmış gibi.
Işık falan her şey güzel.Emek sarfedilerek yapılırsa tabi.Ama bu resimdekiler başka bir yerden alınıp direkt eklenmiş.
Uzun zamandır kullanmadığım unuttum ps u.Gimpte yapabilrsiniz.Çok iyi şeyler çıkmaz ama...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
echo