My Community
Duyurular: Gimp derslerinden öğrendiğiniz çalışmaları formumuzda yayınlayalım.

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ocak 24, 2017, 10:23:04 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gimp satıldı mı ? satılacak mı?  (Okunma Sayısı 3165 defa)
sancak
Newbie
*

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 11, 2011, 11:17:17 ÖS »

Aklıma başka cevap gelmiyor 2.8 neden bukadar geç kaldı
Bir Gimp kullanıcısı olarak hergün 2.8 çıktımı nezaman çıkacak diye sağa sola bakmaktan usandım
bırakın 2.8 i 3 şimdiye kadar çıkmalıydı  mazeretten ve çıkmayan sürümün özelliklerinden başka bir şey yok  Cem yılmaz stand up ı sanki 
   -2.8 çıkacak
   -Evet çıktığında kuş olup uçacakmış o tilki veya herneyse sizde arkasından el sallarsınız artık
  - hehehehe
Zaten bir çok  bedava programın  başına bu gelmiyormu biraz büyüyüp kullanıcı sayısını arttırınca parayı verene
satılıyor Gimp in satılmasınada alışırız
sancak
Newbie
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 14, 2011, 05:44:30 ÖS »

Gimp in Türkiye deki temsilcisi  olamaya çalışan forumda böylesi basit soru soruyorsun forum yönetiminden dahi ses çıkmıyor  bu ilgisizliğin nedeni neki
sancak
Newbie
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2011, 06:18:27 ÖS »

Ben nereye gelmişim çöle düşseydim şimdiye kadar  yakınlardan bir kervan geçer içlerinden biri şu biçare soruyu cevaplardı sevabına
Birdaha buraya gelmekmi Gelirsem birdaha
Gimp kullanmayım
maidis
Newbie
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 17, 2011, 11:19:32 ÖS »

GIMP'in durumunda bir değişiklik yok. Geliştirilmesi yine özgür yazılım topluluğu tarafından devam ettiriliyor. Proje üzerinde çalışan geliştirici sayısı epey bir azalmıştı bir dönem ama şu an iyi durumdalar sanırım o döneme nazaran.

Kesin tarihleri bilmiyorum ama şurası [1] faydalı olabilir. GIMP geliştirici listesi [2] de takip edilebilir son haberlerde anında haberdar olmak için. Geliştiriciyseniz kodlarınızla, kullanıcıysanız maddi bağışlarınızla veya GIMP'in yaygınlaşması için diğer çalışmalarda bulunarak gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

[1] http://tasktaste.com/projects/Enselic/gimp-2-8
[2] http://lists.xcf.berkeley.edu/lists/gimp-developer/
ivme
Administrator
Sr. Member

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2011, 07:52:29 ÖS »

GIMP bu sene,  özgür yazılımların zaman zaman karşılaştığı sıkıntıyı yaşadı, topluluğa seslendi ve kendince çözümler üretti. Gelişmeleri biz de GIMP geliştiricisi Martin Nordholts'un blogundan (http://www.chromecode.com) takip ediyoruz.

Gimp in Türkiye deki temsilcisi  olamaya çalışan forumda böylesi basit soru soruyorsun forum yönetiminden dahi ses çıkmıyor  bu ilgisizliğin nedeni neki

ilgisizlik ağır itham olmuş.

Ben nereye gelmişim çöle düşseydim şimdiye kadar  yakınlardan bir kervan geçer içlerinden biri şu biçare soruyu cevaplardı sevabına Birdaha buraya gelmekmi Gelirsem birdaha Gimp kullanmayım

özgürlük güzel şey. İnsanların hür iradesiyle "ben bu yazılımı kullanmayacağım" ya da " bu foruma bir daha girmeyeceğim" demesine kim ne diyebilir? nedenini sorgulamadan kararınıza sadece saygı duyarız. saygı ve selamlar....
sancak
Newbie
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 23, 2011, 11:14:11 ÖÖ »

özgürlük güzel şey. İnsanların hür iradesiyle "ben bu yazılımı kullanmayacağım" ya da " bu foruma bir daha girmeyeceğim" demesine kim ne diyebilir? nedenini sorgulamadan kararınıza sadece saygı duyarız. saygı ve selamlar....
Bu cavabın karşısında ezildim şimdi  Beni vakit geçirmeden forumdan atarlar diye beklerken böyle sözler  hiç alışık olmadığım bir şey sizin sinirlenmenizi  bekliyordum oysa
Saygı ve selamlar benden
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
echo