My Community
Duyurular: Gimp derslerinden öğrendiğiniz çalışmaları formumuzda yayınlayalım.

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ocak 24, 2017, 12:10:52 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: GimpTR afişi tasarlama yarışması  (Okunma Sayısı 4057 defa)
kyva
Newbie
*

ubuntu 10.10

Üyelik Bilgileri
« : Mart 14, 2010, 10:32:46 ÖÖ »

Arkadaşlar yarışmalar düzenlemekle ilgili çeşitli öneriler var sitemizde, ben diyorum ki işi öneri aşamasından uygulama aşamasına taşıyalım ve kendi aramızda; GimpTr afişi düzenleme yarışması yapalım.

Eğer sizde uygun görürseniz yarışmamızın kuralları da şöyle olsun;

1) konu: GimpTr afişi
 2) süre:1 ay
 3) her üye en fazla 5 adet afişle yarışmaya katılabilir.
 4) ödüle gerek yok, çünkü bu çalışmaların gimp kullanımımıza yapacağı katkılar en büyük ödülümüz olacaktır.
kyva
Newbie
*

ubuntu 10.10

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 14, 2010, 03:36:32 ÖS »

ilk çalışma benden olsun

ivme
Administrator
Sr. Member

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Mart 14, 2010, 04:01:35 ÖS »

güzel bir çalışma olmuş. Tebrikler.
Şu an için yarışma düzenleyecek noktada olmadığımızı düşünüyorum. Öncelikli amacımız site içeriğini zenginleştirmek ve tanıtım faaliyetlerini sürdürmek olmalı. İstediğimiz düzeye gelindiğinde planlı, programlı ve profesyonelce düzenlenmiş bir yarışma elbette her birimizin can-ı gönülden istediği bir etkinlik olacaktır.

Bunlar benim düşüncelerim. Tabiki nihai söz sevgili adminimize ait.
maydin95
Sr. Member

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 14, 2010, 04:15:37 ÖS »

Arkadaşlar Ubuntu tr de bir eklenti vardı eskiden. Smf 1 de iken. Onda resme tıklayınca efektli ve  sanki bir pencerede hibi bir büyüme oluyordu. O eklentiyi burada da uygulayabilir miyiz. Böyle resimler kötü duruyor.

There is a no in every job.
ivme
Administrator
Sr. Member

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Mart 14, 2010, 08:41:56 ÖS »

haklısınız. Resim paylaşımında bulunmak isteyen arkadaşlar için imageshack sitesini kullanmayı tavsiye ediyorum. Oradaki thumnail özelliği büyük resimlerdeki görüntü sorununa alternatif bir çözüm olabilir.
admin
Administrator
Sr. Member

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #5 : Mart 17, 2010, 05:14:29 ÖÖ »

Yarışma konusunu bende çok arzu ediyorum. Fakat sadece benim kararımla ilgili değil. Site ve son söz hepimize ait. "kyva" arkadışımız güzel bir çalışma yapmış. Katkıda bulunmak isteyenler bulunabilir. İşlerimizden fırsat buldukça bizde takip edip katkıda bulunmak isteriz. Bütün herkezden ricam yaptığımız bu çalışmaları aynı zamanda makale veya ders olarak hazırlayıp ana sayfada ders olarak adınızla birlikte sunmak. Bu husus çok önemli. Lütfen öğrendiklerimizi paylaşalım..

Gimp:
Hayal Gücünüzün Gerçek Dünyadaki Görünüşü. [Real-world view of your imagination]
Güneş enerjisi dükkanı = http://elektrosolar.blogspot.com
Android Program Depo = http://www.apkbuy.com
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
echo