My Community
Duyurular: Makalelerinizi gönderin isminizle yayınlayalım.

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ocak 24, 2017, 12:00:16 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Katmalarda Sonradan Değişiklik Yapmak  (Okunma Sayısı 1815 defa)
sHeyMa
Newbie
*

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 21, 2009, 04:50:45 ÖS »

Ben şu konuyu merak ediyorum;
Bir katmanda çalışmamızı yaptık başka bir katmana geçtik. Sonradan tekrar önceki katmana dönüp değişiklik yapmamız gerekti.İşte bunu yapabiliyor muyuz? Bunu merak ettim. aslında aynı zamanda da bana lazım olan bir konu.Örneklede açıklamak gerekirse bir yazı yansıtma örneği yaptık. Bi yazımız var birde yansıması. Bütün işlemi tamamladıktan sonra atıyorum yansımanın rengini değiştirmek istedik. İşte bu uygulamayı sonradan nasıl yapabiliriz. Bunu öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi çalışmalar...
ivme
Administrator
Sr. Member

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Ekim 21, 2009, 07:48:07 ÖS »

Katman penceresinde (ctrl+L) düzenleme yapmak istediğiniz katmanı seçtikten sonra o katman üstünde her türlü değişikliği yapabilirsiniz.
admin
Administrator
Sr. Member

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Ekim 21, 2009, 07:52:58 ÖS »

yaptığımız adımları Ctrl+z ile geri veya Ctrl+Y ile ileri alabiliriz. Ama eğer daha önce bir çalışma yapılıp kaydedildiyse ve o dosyayı sonradan açıp değişklik yapmak istiyorsak ilgili katmanı seçip mevcut çalışmaları silip sııfrdan uygulama yapmanız gerekir.

Gimp:
Hayal Gücünüzün Gerçek Dünyadaki Görünüşü. [Real-world view of your imagination]
Güneş enerjisi dükkanı = http://elektrosolar.blogspot.com
Android Program Depo = http://www.apkbuy.com
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
echo